kolageN rybi

Dobroczynne włókna

Włókna kolagenowe są nam potrzebne do właściwego funkcjonowania. Nie zawsze jednak zdajemy sobie z tego sprawę. Niezbyt doświadczony pacjent może popełniać rozmaite błędy, gdy np. trenuje albo już je czytaj więcej »

sok Z Aloesu

Dobre kosmetyczne wybory

Przyszedł czas na kupowanie kosmetyków. Czy zawsze nie myślisz o tym, właśnie w okresie zimowym albo jesiennym, kiedy skóra jest wysuszona i musisz wybrać jakąś dobrą terapię kosmetyczną? Wszystkie k czytaj więcej »

KUBUś Waterrr

Soki i napoje i ich wpływ na zdrowie

Mamy już pełną świadomość tego, że to, co ląduje w naszych ustach regularnie, ma bezpośredni wpływ na nasze funkcjonowanie i nasze zdrowie. Teraz próbujemy już wybierać wartościowe napoje, dowiadując czytaj więcej »

zielona kawa oPINIE

Łatwe zakupy

Jeżeli będziemy sprzedawać bardzo użyteczne produkty musimy zagwarantować prostotę ich pozyskania dla naszych klientów. Musimy na pewno mieć jakiegoś dobrego doradcę, który będzie mówił nam, które pr czytaj więcej »

FREZOWANIE

O frezowaniu betonu

Czas powiedzieć sobie coś na temat frezowania betonu. Z pewnością wszyscy słyszeli o takim frezowaniu, ale słyszeć to jedno a rozumieć to drugie. Realia są można by rzec po prostu bezwzględne. Bez zb czytaj więcej »

blog o dzieciach

Prosta analiza internetowa

Poszukiwanie informacji w przestrzeni internetowej, które będą dotyczyły wychowania naszych dzieci nigdy nie było prostsze. Występuje przecież albo inne adresy, które będą dyktowały nam nasze postęp czytaj więcej »

wynajeM busa kraków

Samochód na rodzinną wyprawę

Na co dzień jeździmy swoim niewielkim samochodem, który jest jednak w stanie bez problemów pomieścić naszą czteroosobową rodzinę. Niekiedy zdarzają się jednak sytuacje, w których konieczne jest przew czytaj więcej »

Szkolenia językowe Dla FIRm

Nasz tłumacz przysięgły

Jeśli korzystamy z usług tłumacza przysięgłego to wiemy, który z nich jest najlepszy. Gorzej, jeśli to pierwszy raz i nie wiemy, który tłumacz przysięgły języka francuskiego spełni te oczekiwania, kt czytaj więcej »

kasetony

Reklama za pomocą kasetonu

Nie ma co ukrywać, że żyjemy w czasach, kiedy są różne możliwości reklamy. Trudno jednoznacznie stwierdzić, która możliwość jest lepsza. Zresztą, to nie jest w tym wszystkim najważniejsze. Najważniej czytaj więcej »

WPUSTY pODłOGOWE

Wpust podłogowy - informacje

Czy jest ktoś, kto nie słyszał o wpuście podłogowym? Zaryzykuję stwierdzenie, że wszyscy słyszeli o czymś takim jak , ale nie wszyscy wiedzą o czym tak naprawdę jest mowa. Brzmi to dosyć zaskakująco, czytaj więcej »

 

Soki i napoje i ich wpływ na zdrowie

Mamy już pełną świadomość tego, że to, co ląduje w naszych ustach regularnie, ma bezpośredni wpływ na nasze funkcjonowanie i nasze zdrowie. Teraz próbujemy już wybierać wartościowe napoje, dowiadując się, że popularny kubuś waterrr wcale nim nie jest. Czym zatem możemy popijać posiłki, by wyszło nam to na dobre?

Napoje działające pozytywnie

Szczególnie i niezaprzeczalnie pozytywnym działaniem wykazuje się nasza najzwyklejsza woda. Znana jest nam ona bardzo dobrze, podobnie jak zresztą herbaty, które także uwielbiamy popijać, zawsze zaparzając je sobie zimnymi wieczorami. Po wodę i napary sięgajmy jak najczęściej, a wyjdzie nam to na zdrowie.

Napoje działające negatywnie

W sklepach natrafimy jednak na wiele pułapek, którym nie możemy dać się oszukać. Nawet jeśli podoba nam się Kubuś waterrr, lepiej sprawdźmy jego skład, bo może się okazać, że w jego małej buteleczce gości aż kilkanaście łyżeczek cukru! Nie chcemy być raczej otyli, dlatego cukru musimy cały czas unikać, ograniczając jego spożywanie do minimum. W tym celu powinniśmy wykluczyć ze swojej diety wszystkie słodzone i sztucznie dosładzane napoje.

Napoje dla dzieci

Największą wagę przyłóżmy do tego, co podajemy swoim pociechom. To ich zdrowie najbardziej nas trapi, a kubuś waterrr na pewno go nie wspomoże. Dzieciom podawajmy więc to samo, co samym sobie, czyli wodę, herbaty, ziołowe napary czy świeżo wyciśnięte soki. Jeśli od początku wprowadzimy do dziecięcej diety zdrowe nawyki żywieniowe, maluch szybko się do nich przekona.