kolageN rybi

Dobroczynne włókna

Włókna kolagenowe są nam potrzebne do właściwego funkcjonowania. Nie zawsze jednak zdajemy sobie z tego sprawę. Niezbyt doświadczony pacjent może popełniać rozmaite błędy, gdy np. trenuje albo już je czytaj więcej »

sok Z Aloesu

Dobre kosmetyczne wybory

Przyszedł czas na kupowanie kosmetyków. Czy zawsze nie myślisz o tym, właśnie w okresie zimowym albo jesiennym, kiedy skóra jest wysuszona i musisz wybrać jakąś dobrą terapię kosmetyczną? Wszystkie k czytaj więcej »

KUBUś Waterrr

Soki i napoje i ich wpływ na zdrowie

Mamy już pełną świadomość tego, że to, co ląduje w naszych ustach regularnie, ma bezpośredni wpływ na nasze funkcjonowanie i nasze zdrowie. Teraz próbujemy już wybierać wartościowe napoje, dowiadując czytaj więcej »

zielona kawa oPINIE

Łatwe zakupy

Jeżeli będziemy sprzedawać bardzo użyteczne produkty musimy zagwarantować prostotę ich pozyskania dla naszych klientów. Musimy na pewno mieć jakiegoś dobrego doradcę, który będzie mówił nam, które pr czytaj więcej »

FREZOWANIE

O frezowaniu betonu

Czas powiedzieć sobie coś na temat frezowania betonu. Z pewnością wszyscy słyszeli o takim frezowaniu, ale słyszeć to jedno a rozumieć to drugie. Realia są można by rzec po prostu bezwzględne. Bez zb czytaj więcej »

blog o dzieciach

Prosta analiza internetowa

Poszukiwanie informacji w przestrzeni internetowej, które będą dotyczyły wychowania naszych dzieci nigdy nie było prostsze. Występuje przecież albo inne adresy, które będą dyktowały nam nasze postęp czytaj więcej »

wynajeM busa kraków

Samochód na rodzinną wyprawę

Na co dzień jeździmy swoim niewielkim samochodem, który jest jednak w stanie bez problemów pomieścić naszą czteroosobową rodzinę. Niekiedy zdarzają się jednak sytuacje, w których konieczne jest przew czytaj więcej »

Szkolenia językowe Dla FIRm

Nasz tłumacz przysięgły

Jeśli korzystamy z usług tłumacza przysięgłego to wiemy, który z nich jest najlepszy. Gorzej, jeśli to pierwszy raz i nie wiemy, który tłumacz przysięgły języka francuskiego spełni te oczekiwania, kt czytaj więcej »

kasetony

Reklama za pomocą kasetonu

Nie ma co ukrywać, że żyjemy w czasach, kiedy są różne możliwości reklamy. Trudno jednoznacznie stwierdzić, która możliwość jest lepsza. Zresztą, to nie jest w tym wszystkim najważniejsze. Najważniej czytaj więcej »

WPUSTY pODłOGOWE

Wpust podłogowy - informacje

Czy jest ktoś, kto nie słyszał o wpuście podłogowym? Zaryzykuję stwierdzenie, że wszyscy słyszeli o czymś takim jak , ale nie wszyscy wiedzą o czym tak naprawdę jest mowa. Brzmi to dosyć zaskakująco, czytaj więcej »

 

Naturalne probiotyki

probiotyki

Tak dużo mówi się o naturalnej żywności, że ludzie zaczęli się do niej mocno przekonywać, odstawiając sklepowe towary, czyli gotowe i przetworzone dania oraz szybkie posiłki. Nawet w przypadku leków wolą wybierać te naturalne, bo nierzadko występują one po prostu w przyrodzie albo pojawiają się w kuchniach i lodówkach osób, które nie są nawet świadome tego, że mają takie skarby u siebie w pokoju. A ludzie sami często przetrzymują nawet wartościowe probiotyki, bo dostępne są one nie tylko w formie tabletek czy proszków, które lekarze przepisują pacjentom, gdy ci muszą zastosować kurację antybiotykową. Dobry probiotyk można bowiem dostać w sklepie spożywczym, jeśli tylko wie się, gdzie go szukać. A wystarczy skierować się do działu z nabiałem...

Teraz jest to rzadko odwiedzany dział, ponieważ nastała moda na diety bez nabiału, dlatego wszyscy go wykluczają i wybierają mleka roślinne, sery kozie czy jogurty bądź deserki bez laktozy.

dobra probiotyki

A one owszem nie mają laktozy, ale nie mają też bezcennych i nieopisanych bakterii mlekowych, które to właśnie zawsze są podstawowymi składnikami wszystkich probiotyków. Nie chcąc przyjmować tych w formie tabletek, wystarczy tym razem skończyć swoją dietę bez laktozy i zakupić jogurt, maślankę lub naturalny kefir. Te produkty przy okazji zapewniają organizmowi dużą ilość wartościowego białka oraz odrobinę tłuszczu, który też jest potrzebny, dlatego nie należy go unikać. Nabiał nie jest więc wcale aż tak strasznym i szkodliwym produktem, jak to go aktualnie wszyscy opisują